Čertova krabička

SpcssDomů

Podobné téma:
Spcss
Externí:
Spcss s.p.
ServiceDesk Spcss
Spcss s.p.
ServiceDesk Spcss
Spcss s.p.
Spcss s.p.
ServiceDesk Spcss
Spcss s.p.
ServiceDesk Spcss
ServiceDesk Spcss
Spcss s.p.

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
vřed na intimních místech
cfnm výprask povídka

Pro inspiraci:
hraniční přechody slovensko ukrajina
čaj ze syrových šípků
typologie barvy
rohožka před dveře
karlínské divadlo program prosinec
book reader
příslušenství k šicím strojům
oslovení rodiny
Kellys kola
Škrabadlo pro kočku levně
kotlíková dotace 2019 středočeský kraj
obrázková přáníčka k narozeninám onlin..
fit vut brno fakulta architektury
cvicime s misou youtube
recepty zavařování okurek v troubě
dvakrát dospělý
dřevěne dětské sáně s ohrádkou
jaroměřický tvaroh na strouhání
anatomie dutina břišní
uřad prace hradec kralove volna pracov..

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Studenti ukázali znalosti profesionálů – Spcss
V dopoledním individuálním bloku mohli řešit 20 úloh různého stupně obtížnosti, časové náročnosti a z toho vyplývajícího bodového ohodnocení. Prvním úkolem bylo získat přístup k webové stránce, která byla chráněna heslem.V dopoledním individuálním bloku mohli řešit 20 úloh různého stupně obtížnosti, časové náročnosti a z toho vyplývajícího bodového ohodnocení. Prvním úkolem bylo získat přístup k webové stránce, která byla chráněna heslem.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

spcss.cz/studenti-ukazali-znalosti-profesionalu

Spcss
Poskytování služeb provozu IT (infrastruktury, výpočetního výkonu, OS, databází a aplikací v našich datových centrech). Služby Spcss plně respektují požadavky na bezpečnost a soukromí jeho uživatelů a jsou v souladu se Zákonem o ...Poskytování služeb provozu IT (infrastruktury, výpočetního výkonu, OS, databází a aplikací v našich datových centrech). Služby Spcss plně respektují požadavky na bezpečnost a soukromí jeho uživatelů a jsou v souladu se Zákonem o ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

spcss.cz

Popis Csirt – Spcss – Spcss
Csirt – Spcss hraje klíčovou roli při ochraně kritické informační infrastruktury Státní pokladny centra sdílených služeb a jejich zákazníků. Naším cílem je zlepšovat bezpečnost, obranu a ochranu infrastruktury a dat společnosti a ...Csirt – Spcss hraje klíčovou roli při ochraně kritické informační infrastruktury Státní pokladny centra sdílených služeb a jejich zákazníků. Naším cílem je zlepšovat bezpečnost, obranu a ochranu infrastruktury a dat společnosti a ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

spcss.cz/csirt

Bezpečná datová centra – Spcss
Spcss disponuje vlastními bezpečnými datovými centry s nejmodernější architekturou. K zabezpečení předmětu podnikání má Spcss vlastní bezpečné datové centrum s nejmodernější architekturou a vyspělými technologiemi od předních světových ...Spcss disponuje vlastními bezpečnými datovými centry s nejmodernější architekturou. K zabezpečení předmětu podnikání má Spcss vlastní bezpečné datové centrum s nejmodernější architekturou a vyspělými technologiemi od předních světových ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

spcss.cz/sluzby/bezpecna-datova-centra

Sdílené služby Spcss – Spcss
Služby Spcss vychází ze zázemí bezpečného datového centra (BDC) splňujícího požadavky na prvky kritické infrastruktury státu, a to jak stávajícího na Vápence, tak budovaného v Zelenči.Služby Spcss vychází ze zázemí bezpečného datového centra (BDC) splňujícího požadavky na prvky kritické infrastruktury státu, a to jak stávajícího na Vápence, tak budovaného v Zelenči.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

spcss.cz/sluzby/sdilene-sluzby

Zaměstnanec ostrahy objektů Spcss – Spcss
Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a jejich uchování v evidenci Státní pokladny Centra sdílených služeb, s. p., v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a jejich uchování v evidenci Státní pokladny Centra sdílených služeb, s. p., v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

spcss.cz/zamestnanec-ostrahy-objektu-spcss

Kontakty – Spcss
Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p.Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

spcss.cz/kontakty

Síťový specialista – Spcss
Spcss je novým státním podnikem, který je zaměřen na poskytování služeb provozu IT (infrastruktury, výpočetního výkonu, OS, databází a aplikací v našich datových centrech). Základem služeb IT infrastruktury Spcss je služba Housingu pro ICT ...Spcss je novým státním podnikem, který je zaměřen na poskytování služeb provozu IT (infrastruktury, výpočetního výkonu, OS, databází a aplikací v našich datových centrech). Základem služeb IT infrastruktury Spcss je služba Housingu pro ICT ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

spcss.cz/sitovy-specialista

Housing – Spcss
Služba zákazníkovi umožňuje pronajmout si v BDC racky Spcss či jen část prostoru v nich, ale i umístit v BDC racky zákazníka. Správu svých technologií si plně zajišťuje vzdáleně sám zákazník.Služba zákazníkovi umožňuje pronajmout si v BDC racky Spcss či jen část prostoru v nich, ale i umístit v BDC racky zákazníka. Správu svých technologií si plně zajišťuje vzdáleně sám zákazník.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

spcss.cz/sluzby/housing

Kompetenční centra – Spcss
Aplikace či aplikační celky, které jsou specifické pro konkrétní OSS a nejsou sdíleny, komplexně podporuje Spcss pouze v případě, kde výkonem této podpory přináší přidanou hodnotu.Aplikace či aplikační celky, které jsou specifické pro konkrétní OSS a nejsou sdíleny, komplexně podporuje Spcss pouze v případě, kde výkonem této podpory přináší přidanou hodnotu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

spcss.cz/sluzby/kompetencni-centra


Státní pokladna Centrum sdílených služeb | Přímo řízené …
Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p. Na Vápence 915/14, Žižkov, 130 00 Praha 3 e-mail: info@spcss.cz, www stránky: http://www.spcss.cz Datová schránka: ag5uunk IČ: 03630919, DIČ: CZ03630919 Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném ...Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p. Na Vápence 915/14, Žižkov, 130 00 Praha 3 e-mail: info@spcss.cz, www stránky: http://www.spcss.cz Datová schránka: ag5uunk IČ: 03630919, DIČ: CZ03630919 Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mfcr.cz/cs/o-ministerstvu/zakladni-informace/ ..

O nás – Spcss
Vznik státního podniku Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p.Vznik státního podniku Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

spcss.cz/onas

Reference – Spcss
Služeb Spcss využívá Ministerstvo financí včetně jemu podřízených organizací, jako je například GŘC, Úzsvm a GFŘ.Služeb Spcss využívá Ministerstvo financí včetně jemu podřízených organizací, jako je například GŘC, Úzsvm a GFŘ.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

spcss.cz/sluzby/reference

Organizační struktura – Spcss
Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p.Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

spcss.cz/onas/organizacni-struktura

Co je u nás nového? – Spcss
Možná trochu symbolicky si na Světový den informatiky připravil Spcss Jarní setkání se zákazníky, tedy se zástupci resortu Ministerstva financí a několika dalších státních institucí.Možná trochu symbolicky si na Světový den informatiky připravil Spcss Jarní setkání se zákazníky, tedy se zástupci resortu Ministerstva financí a několika dalších státních institucí.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

spcss.cz/co-je-u-nas-noveho

Centrum kybernetické bezpečnosti – Spcss
Sdílené služby Centra kybernetické bezpečnosti Spcss (CKB) přináší zákazníkům nákladově efektivní nástroje a expertní služby certifikovaného dodavatele pro zajištění kybernetické bezpečnosti jejich informačních systémů a sítí umístěných v ...Sdílené služby Centra kybernetické bezpečnosti Spcss (CKB) přináší zákazníkům nákladově efektivní nástroje a expertní služby certifikovaného dodavatele pro zajištění kybernetické bezpečnosti jejich informačních systémů a sítí umístěných v ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

spcss.cz/sluzby/ckb

Služby SaaS – Spcss
je nejširší a komplexní model poskytování služby, kdy Spcss svými službami zajišťuje celý životního cyklus tvorby a poskytování aplikací zákazníkům. Zákazník je tak pouze v roli uživatele.je nejširší a komplexní model poskytování služby, kdy Spcss svými službami zajišťuje celý životního cyklus tvorby a poskytování aplikací zákazníkům. Zákazník je tak pouze v roli uživatele.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

spcss.cz/sluzby/saas

Volné pozice – Spcss
Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p.Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

spcss.cz/kariera/volne-pozice

Předmět činnosti, vize a mise – Spcss
Základem služeb IT infrastruktury Spcss je služba Housingu pro ICT infrastrukturu zákazníků, která je dle požadavků zákazníků rozšířena o nadstavbové služby poskytnutí infrastruktury (IaaS), platformy (PaaS) nebo IT bezpečnosti (Secaas).Základem služeb IT infrastruktury Spcss je služba Housingu pro ICT infrastrukturu zákazníků, která je dle požadavků zákazníků rozšířena o nadstavbové služby poskytnutí infrastruktury (IaaS), platformy (PaaS) nebo IT bezpečnosti (Secaas).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

spcss.cz/onas/predmet-cinnosti

Počet záznamů:19
Reklama:

Spcss
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat
EMPTY HTML CACHE AND WRONG SOURCE DATA TOO IN PAGE: HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN"> 403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access /getpage.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at pipilotaeu.pipilota.cz Port 80